Eski tarayıcı kullanıyorsunuz. Hızlı ve güvenli bir tarayıcı için lütfen tarayıcınızı güncelleyin.

Yükleniyor...

Van En-E Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Hakkımızda

Hepimizin belli dönemlerde hayatında bir şeylerin yolunda gitmediği zamanlar olmuştur. Böyle zamanlarda ne yapacağımızı bilememiş işin içinden çıkamamış olabiliriz. Yakın bir arkadaşla dertleşmek, yaşının verdiği birikime güvenip derdimizi paylaşıp destek istediğimiz bir büyüğümüzle konuşmak elbette biraz rahatlamamızı sağlar. Ama bu maalesef kısa süreli bir çözüm olur. Böyle zamanlarda profesyonel bir destek almamız çok daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Kendinizi emin ellere emanet etmek istiyorsanız Van Psitoteknik Değerlendirme ve Belgelendirme Merkezi olarak her zaman yanınızdayız.

Çocukluktan gelen sorunlarda, takıntı haline gelmiş problemlerde, uzun süredir atlatılamamış sizi derinden sarsan olayların etsinden çıkma konusunda ve bunlar gibi daha birçok rahatsızlığınızda yanınızdayız. Geçici olduğunu düşünerek önemsemediğiniz sorunlar çözülmediği ve üzerine gidilmediği takdirde bir çığ gibi büyüyerek bizlere her geçen gün daha çok zarar vermekte.

Kendiniz, aileniz ve yakınlarınız için her zaman daha kaliteli bir hayat isteriz. Bu hayata kavuşabilmek sandığımızdan çok daha kolaydır. En başta iç huzurumuzu kontrol etmeli sorunu içimizde bulmalı ve profesyonel desteklerle üstesinden gelmeliyiz.

Bizler her zaman sizlere kendinizi güvende hissedeceğiniz bir aile ortamı hazırlamak amacıyla çalışıyoruz. İçten yaklaşımımız size kendinizi evinizde gibi hissettirecek bu da sorun çözme konusunda en büyük adımı attığımız anlamına geliyor. Güler yüzlü sizi gerçekten düşünen profesyonel ekibimizle her zaman yanınızdayız. Sizlerde küçük büyük demeden içsel sıkıntılarınızdan arınmak istiyorsanız yardıma hazır bir şekilde hepinizi bekliyoruz.